O nas
17 Lut 2018

NASZ ZESPÓŁ

Firma PLCars zarządzana jest przez dwóch pasjonatów motoryzacji. Obaj właściciele posiadają doświadczenie w pracy na rynku rent a car.

Jan posiada doświadczenie w pracy na rynku Rent a Car. Jako student Analizy Informacji i Planowania Strategicznego i jednocześnie właściciel agroturystyki jest gotowy na stawianie czoła wyzwaniom i problemom związanym z obsługa klienta, a także stara się, aby każdy klient był zadowolony z usług.

Łukasz posiada duże doświadczenie w branży oraz ponad 4 letnie w branży autodetailingowej (głównie w pozyskiwaniu klientów, kontakcie i utrzymywaniu dobrych relacji z nimi). Magister inżynier Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, a od niedawna pedagog, gotowy do pracy i stawianych mu wyzwań. Rzetelnie wykonujący swoje obowiązki.

MISJA FIRMY

Misją firmy PLCars jest zapewnienie najwyższej, jakości usługi wypożyczenia samochodu, dzięki czemu klient będzie usatysfakcjonowany oraz z chęcią będzie do nas wracał. Chcemy to osiągnąć poprzez ułatwienie klientowi procesu wypożyczania oraz utrzymanie najwyższego możliwego zadowolenia klienta.

Nowoczesna, zadbana flota samochodów. Prosty, intuicyjny system rezerwacji oraz obsługi od strony klienta. Przyjazne nastawienie frontem do klienta mające na celu rozwiązywanie wszelkich powstałych problemów na korzyść klienta w miarę możliwości. PLCars jest młodą firmą starającą się o jak najlepsze opinie na rynku wypożyczalni.

Testimonials

Adam Franczek

Wntrepreneur @ Warsaw
Nie zawiodłem się, komfortowa jazda, bardzo dobre walory trakcyjne, dobre wyciszenie, wygodne fotele (przód, tył), rewelacyjna przestrzeń bagażowa. Szybki wynajem, zwrot w dowolnym punkcie, punktualna i miła obsługa - 10/10.

Milena Wawrzyn

Coach @ Warsaw
Szybko, sprawnie i z klasą. Łatwa i elastyczna rezerwacja. Po godzinie siedziałam już w wynajętym samochodzie. Auto super się prowadziło, było żwawe i przestronne. W sumie komfort i czysta przyjemność.